Стоматолог на Лівому березі: основи догляду за ротовою порожниною

Проблем з ротовою порожниною зустрічається досить багато, і більшість з них не особливо відрізняється легкістю в відновленні. Зумовлено це очікуваною хворобливістю. Незалежно від того, це керамічна коронка на зуб чи будь-що інше, відвідування лікаря – завжди страх. Краще попередньо подбати про заходи, запобігаючі проблемам ротової порожнини.

У сучасному суспільстві існує множина міфів, пов'язаних з профілактикою і лікуванням зубів. Стоматологи Києва вирішили вирішити ці неточності.

Погодьтеся, завжди приємно дивитися на людини зі здоровою усмішкою. Більше того, володарю цієї самої посмішки не менше приємно.Лікування зубів завжди являлося однією з найнеприємніших процедур. Завжди краще попередньо подумати про профілактики, що запобігають проблеми ротової порожнини.

Основний міф стосується того, що чим більше їсть солодкого, тим вищий ризик виникнення карієсу.

Достатньо спробувати всього одну цукерку і цього буде достатньо, адже все через те, як довго цукор залишається на поверхні зубів. Знявши солодке з зубної поверхні можна швидко виправити проблему.

При наявності карієсу на молочних зубах, не варто хвилюватись.

Якщо молочні зуби випадуть, можна не хвилюватися, якщо вони уражені карієсом. Це є поширеним міфом, на який більшість не звертають уваги.

Раціон вагітної жінки не впливає на здоров'я зубів дитини.

Насправді, думати про здоров'я зубів майбутньої дитини слід уже на етапі вагітності. Консультації у дитячій стоматології дозволять дізнатися більше. Раціон слід наситити протеїнами, кальцієм, мікроелементами та основними вітамінами.

Карієс є хворобою людей молодого віку і для більш зрілих людей він не небезпечний.

У літніх людей карієс виникає навіть частіше. Це частково пов'язано з проблемами ясен. Само собою, людям, які погодилися на виготовлення зубних протезів, це не страшно. Медикаменти, яких із віком потрібно пити все більше, також можуть викликати карієс.

Стоматологія у Києві радить пити більше води.

Слідуйте декільком незамінним порадам, які дозволять легше погодитися на похід до стоматолога:

  • Місцева анестезія у процесі лікування можлива у разі сильно пошкоджених зубів.
  • Лікувати себе слід виключно в перевіреного стоматолога, здатного знайти підхід до будь-яких пацієнтів.
  • Як можна раніше налаштуйте самого себе відвідати стоматологічну клініку. Важливо розуміти, що зуби мають бути здоровими, адже в протилежному випадку усмішка погіршиться або неможливо буде їсти.
  • Ніколи не асоціюйте похід до стоматолога з неприємними словами.
  • Щоб якнайменше стикатися з різними недугами зубів, важливо частіше відвідувати стоматологічний кабінет з профілактичними оглядами. Також, безперечно, важливо чистити зуби. Не забувайте, що профілактика – краще, ніж лікування.

    Джерело: MyDent