Диня Канталупа (цукат): солодка нота свіжості

Диня Канталупа (цукат): солодка нота свіжості

Відмова багатьох людей від солодких цукерок і поступовий перехід на сушені фрукти є закономірним явищем. Оскільки шоколад містить зазвичай велику кількість шкідливих інгредієнтів, то може завдати шкоду організму. Споживання сухофруктів дає змогу не лише насолодитися смаком, але й насититися вітамінно-мінеральним комплексом важливих речовин для забезпечення життєдіяльності людини.

Користь від сушених динь

В період достигання баштанних культур мало хто проходить осторонь жовтуватої ягоди, що має неймовірний аромат і приємний смак, який неможливо зрівняти з іншими культурами. Одночасно зі смаковими властивостями диня позитивно впливає на тіло людини:

 • є джерелом вітамінів групи B, крохмалю, клітковини, мінеральних солей, каротину, заліза, фолієвої та нікотинової кислот, що є необхідними чинниками злагодженої роботи всіх органів та систем;

 • чинить тонізувальну, протизапальну, жовчогінну дію;

 • очищає шкірні покриви, травну та сечовидільну системи, виводить токсичні речовини з організму;

 • позитивно впливає на кровоносну систему, зменшуючи рівень холестерину й прискорюючи обмін речовин;

 • покращує якість сну, психологічний стан, знижує дратівливість;

 • використовується при лікуванні нирковокам’яних захворювань, нефритів, пієлонефритів;

 • диню рекомендовано вживати при постійних закрепах, адже велика кількість клітковини дозволить налагодити процес випорожнення без залучення фармацевтичних препаратів.

В сезон без проблем можна купити цей продукт і отримати необхідну кількість потрібних речовин. В інший час ринок пропонує купувати сухофрукти, що також насичені вітамінами, мінералами та кислотами, які позитивно впливають на організм.

Як обрати якісний сухофрукт

Сухофрукти також можуть піддаватися обробленню хімічними речовинами заради довшого терміну зберігання. Таку продукцію варто оминати, адже потрапляння в організм небезпечних хімічних речовин негативно впливає на людину. Лікарі та санітарні служби рекомендують дотримуватися деяких правил при виборі сушених фруктів:

 • якісні фрукти мають непоказний зовнішній вигляд, без блиску;

 • аромат сухофруктів є приємним та нагадує запах свіжих аналогів;

 • смак є натуральним, без додавання цукрів та інших хімічних реагентів;

 • плодоніжка свідчить про відсутність додаткових механічних обробок.

Купуючи сушені слайси чи шматочки сухофруктів у перевірених постачальників, наприклад на сайті do-smaku.com.ua, людина має можливість отримати натуральні джерела вітамінів, мінералів та мікроелементів для забезпечення безперебійної та злагодженої роботи всіх систем людського організму. Постійне споживання в їжу дітьми сприяє кращому засвоєнню всіх речовин, які містяться в сушених фруктах.

Джерело: https://do-smaku.com.ua/sukhofrukty/dynja-sushenaja-kantalupa/